Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła

611 odwiedzin
22 gru 2020

Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu wilgotności. 

 Urządzenie funkcjonalnej łazienki to wymagające zadanie – trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: wielkość pomieszczenia, wentylacja czy dostęp do naturalnego światła słonecznego. Aby zagwarantować sobie komfort użytkowania naszej łazienki należy zadbać o odpowiednie, zróżnicowane oświetlenie, które umożliwi swobodne wykonywanie codziennych czynności.

Punktowe oprawy z kolekcji ALPHA o minimalistycznym kształcie walca posiadają średnicę 8,5 cm i wysokość 13,5 cm.  To sprawia, że można je zastosować jako oświetlenie uzupełniające w przypadku występowania oświetlenia centralnego lub jako jedyny typ oświetlenia stosując większą ilość punktów świetlnych, dostosowując ich liczbę do wielkości pomieszczenia. Oprawy te posiadają również podwyższony stopień szczelności IP54 i ochronę niezbędną do zastosowania w łazienkach. 

Lampy z kolekcji Alpha dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym dzięki czemu prezentują się one dobrze w łazienkach w stylu nowoczesnym oraz skandynawskim. Kolejnym atutem tych opraw jest wymienne źródło światła, które stanowi żarówka typu GU10.  

Kolekcja ALPHA to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpiecznego i optymalnego oświetlenia do stylowej łazienki, w której liczy się zarówno funkcjonalność, jak i elegancki design. 

ALPHA BLACK, 8263, 119,00 zł 

ALPHA WHITE, 8262, 119,00 zł

Więcej na www.nowodvorski.com 

Ostatnia modyfikacja: 23 gru 2020
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się