Bożonarodzeniowe dekoracje i świąteczny wystrój w naszym domu

1677 odwiedzin
13 gru 2018
Czas Świąt Bożego narodzenia to dla wielu z nas okres magiczny. Zróbmy wszystko aby nie był związany z pospiechem, nerwami i niepotrzebnym stresem. Dlatego warto wcześniej zaplanować wszystkie prace i rozłożyć je w czasie. Tak aby spokojnie i z przyjemnością cieszyć się świąteczna atmosferą. Piękny dom, bożonarodzeniowe dekoracje w Twoim wnętrzu. 

Dekoracje bożonarodzeniowe  są doskonałym sposobem na to, aby w domu zapanowała prawdziwe świąteczna atmosfera. Będąc wierni tradycji możemy poczekać z ubraniem choinki do Wigilii i udekorować wcześniej resztę domu. Samo wybieranie ozdób, które wprowadzą nas w miły nastrój oczekiwania na prezenty i rodzinne biesiadowanie przy choince jest już miłym doświadczeniem. Piękne stroiki i kompozycje z gałązek świerkowych, owoców i orzechów, którymi można ozdobić stół lub meble w salonie możemy zrobić wspólnie z rodziną, spędzając w ten sposób razem ciepłe i radosne chwile już przed Świętami. Dekoracją mogą być figurki mikołaja lub reniferów, dzwoneczki i lampioniki nadające wnętrzu wyjątkowy nastrój. 


mega sako gold
Worek mega Sako Gold

Jak dobierać Bożonarodzeniowe dekoracje?


Dominującym kolorem świątecznych dekoracji jest
czerwień i biel oraz zieleń, złoto i srebro, które bezpośrednio kojarzą się ze świątecznym przepychem. To w jaki sposób zostaną one ze sobą połączone zależy tylko od Ciebie. Nie ważne jest czy będą to minimalistyczne ozdoby w przygaszonych kolorach, pasujące do nowoczesnych wnętrz lub przeciwnie, czerwono złote i krzykliwe akcenty pełne przepychu i błyszczących elementów. W Święta nie da się przesadzić, każdy z nas na swój sposób cieszy się z tego grudniowego czasu i każdy z nas wybierze inną estetykę. Ważne jest aby zaznaczyć w swoim otoczeniu, że właśnie nadchodzą wyjątkowe dni i o tej wyjątkowości powinniśmy pamiętać co roku.

dzie


Jakie pomieszczenia domu dekorować? 

Zazwyczaj ograniczamy się do udekorowania ogrodu i salonu w domu. Co raz bardziej popularne stają się ozdoby świąteczne w formie wieńców zawieszane na drzwi wejściowe. Ale tak na prawdę nie ma miejsca w domu w którym nie powinien znaleźć się świąteczny element. Nie zapominajmy o udekorowaniu dziecięcych sypialni, przecież to one najbardziej cieszą się z tych Świąt. Zawieszenie w pokoju kolorowych światełek, postawienie pufy do siedzenia w kształcie czapki świętego Mikołaja lub mała druga choinka sprawią im sporo radości. Wszystkie tematyczne ozdoby, na przykład świece, dzwoneczki, lampiony, kokardy to wspaniałe dodatki i na pewno wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. Będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy jeżeli poprosicie o pomoc wszystkich domowników i o świąteczne dekoracje postarają się wszyscy razem. 

Więcej informacji na stronie: www.pufy.pl


Ostatnia modyfikacja: 13 gru 2018
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się