W eleganckim gabinecie

1808 odwiedzin
04 sty 2018

Nie ulega wątpliwości, że gabinet szefa to wizytówka firmy. Jest to miejsce, w którym omawiamy interesy, podpisujemy umowy, prowadzimy negocjacje, a jego wygląd i klimat – choć może nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę − mogą mieć wpływ na to, czy klienci postrzegają nas jako wiarygodnych, solidnych partnerów. Wystrój gabinetu: styl, harmonia, porządek, podobnie jak elegancki i schludny ubiór, świadczą o szacunku okazywanym innym i jednocześnie wzbudzają zaufanie. Poniżej przedstawiamy przykładową aranżację gabinetu wyposażonego meblami Diuna marki MEBIN. 


Pokój szefa nie powinien być urządzony z przepychem ani zbyt ekstrawagancko. Najlepiej sprawdzą się eleganckie, ale proste w wyrazie sprzęty, solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Najważniejszy mebel w gabinecie to oczywiście biurko. Najlepiej ustawić je tak, by było dobrze oświetlone światłem naturalnym, a szef siedział twarzą do wchodzących pracowników i gości. Biurko nie może być zbyt małe − przydadzą się pojemne półki na dokumenty za pełnymi drzwiami otwieranymi metodą push to open i odpowiednio duży blat na bieżące dokumenty oraz lampkę. Naprzeciwko fotela powinny zmieścić się dwa wygodne, tapicerowane krzesła dla gości. Segregatory i drobiazgi będą efektownie wyglądać za przeszklonymi drzwiami witryny, w której zastosowano oświetlenie typu LED. Na fachową literaturę, ale także ulubione lektury, po które można sięgnąć dla relaksu, wykorzystamy bardzo oryginalny regał o lekkiej otwartej formie i opływowych kształtach. Głęboka, modna barwa wenge oraz charakterystyczny design kolekcji oparty o motyw fali nie tylko dostarczają estetycznych wrażeń, ale także budują prestiż firmy.


MEBIN, Lazuryt gabinetNierzadko gabinetami stają się też pomieszczenia w naszych domach, gdyż coraz częściej pracujemy zdalnie. Wydzielenie osobnej strefy biurowej w domu jest niezmiernie ważne i wpływa zarówno na jakość pracy, jak i wypoczynku. O ile jednak w firmie dużą wagę przywiązujemy do wizerunku, o tyle w domu, zwłaszcza, gdy rzadko przyjmujemy klientów, możemy skupić się na własnych potrzebach. Wystrój ma przede wszystkim służyć koncentracji i dodawać energii, w czym pomogą jasne, gładkie ściany. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pojawiło się więcej osobistych przedmiotów: zdjęć bliskich, ulubionych gadżetów, ozdób, pamiątek. Jeśli nie dysponujemy zbyt dużym pomieszczeniem, idealnie sprawdzą się meble narożne – np. komoda z witrynką lub efektowna szafa z zegarem z klasycznej kolekcji Lazuryt. Do tego pojemne biurko z szufladami i zamykanymi półkami, podświetlana witrynka lub szafka barek. Oczywiście meble, choć klasyczne w stylu, posiadają wszystkie niezbędne dziś udogodnienia, na przykład wysuwaną półkę na klawiaturę.


MEBIN, Lazuryt, gabinet


Funkcjonalne, ale też eleganckie i spójne urządzenie gabinetu naprawdę ma duże znaczenie. Zadbajmy o nie, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Więcej informacji na www.mebin.pl

Ostatnia modyfikacja: 08 sty 2018

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się