Bierzemy misia w teczkę! - zestawy dla młodej damy i młodego gentlemana

1551 odwiedzin
23 Sep 2015

Dzień Dziecka może okazać się idealną okazją, by zabrać malucha na wycieczkę… kolorową i pouczającą! Villeroy & Boch wie, jak połączyć postulat doskonałej zabawy z lekcją dobrych manier.

Bajecznie i z humorem! Pomogą w tym trzy kolekcje stworzone dla młodych dam i młodych gentlemanów. Farm Animals – dla wielbicieli przyrody, Funny Zoo – dla fanów egzotyki i Kiddy Bears – dla miłośników bajek.

Czas na równouprawnienie! Twój maluch także może jadać prawdziwymi sztućcami, a posiłki konsumować na porcelanowych talerzach. Pierwsza przygoda z łyżką może okazać się wyjątkowo interesująca. A nóż i widelec? To dopiero wyzwanie! Zestaw, który stanie się nieodłącznym atrybutem każdego posiłku młodej damy i młodego gentlemana składa się z kubka, talerzy i sztućców. A na nich bajecznie kolorowe zwierzęta i owoce. Wszystko zapakowane jest w równie kolorową metalową walizkę – na podróże dalsze i bliższe. Teraz do każdego posiłku maluchy będą zasiadać z radością i uśmiechem! Materiały, z których wykonano produkty, zostały stworzone z myślą o dzieciach: dodatkowo wzmacniana porcelana i sztućce ze stali nierdzewnej. Wszystko zostało objęte dwuletnią gwarancją – jeśli coś się stłucze, nie ma obaw – Villeroy & Boch wymieni produkt na nowy! Można wybrać zestaw składający się z 3 lub 7 elementów wraz z walizką lub zdecydować się na pojedyncze

elementy kolekcji. Zaczynamy savoir-vivre przy stole!

Ceny sugerowane brutto:

Zestaw z teczką (7 elementów) – 399 zł

Zestaw z teczką (3 elementy) – 249 zł

Talerz o średnicy 22 cm – 79 zł

Talerz głęboki o średnicy 19,5 cm – 99 zł

Kubek – 75 zł

Komplet sztućców – 205 zł

Więcej przeczytasz na www.villeroy-boch.pl/produkty/zastawa-stolowa.html

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się