Czarna armatura w łazience.

1005 odwiedzin
02 Jun 2020

Jest kolorem uniwersalnym i eleganckim. Czerń, bo o niej mowa, nigdy nie wychodzi z mody, co potwierdza chociażby kultowa mała czarna sukienka. Czarny doskonale harmonizuje z niemal każdą barwą, a w zestawieniu z innymi kolorami sprawia, że tamte wydają się jaśniejsze. Użycie czerni w aranżacjach wnętrz wymaga nieco odwagi, ale przy zachowaniu pewnych zasad i proporcji daje naprawdę oszołamiający rezultat. Wystarczy pamiętać, że im więcej czerni, tym jaśniejsze powinny być pozostałe kolory oraz że na większej przestrzeni możemy sobie pozwolić na przewagę tej barwy.

Pomysł_na_mieszkanie_2_ferro
 
W łazience czerń podkreśla wrażenie luksusu i nowoczesności. Najlepszy efekt uzyskamy gospodarując nią roztropnie, dlatego doskonałymi elementami do jej użycia są dodatki oraz… armatura. W minimalistycznym wnętrzu wyraźnie zainspirowanym stylem industrialnym zastosowano szeroką paletę szarości. Mamy tu kolor stalowy, grafitowy, biały i czerń, która wbrew pozorom ma różne odcienie. Pełną gamę subtelnie zróżnicowanych barw pozwala wydobyć intrygujące operowanie światłem z wykorzystaniem luster, oświetlenia punktowego na podwieszanym suficie oraz podświetlanego panelu na ścianie. Geometryczne formy i abstrakcyjne grafiki nadają pomieszczeniu nieco futurystyczny charakter. Na tle aranżacji jak z czarno-białej fotografii wyróżnia się żywa, zielona roślina, wnosząca nieco ciepła do tej chłodnej stylizacji. Wyraźnie czarne akcenty to akcesoria łazienkowe, trójnogi statyw oraz armatura Adore Black marki Ferro. W przypadku wanny zastosowano baterię wielootworową. Na szerokiej obudowie wanny znajdują się wylewka, regulator strumienia i temperatury, przełącznik wanna-natrysk oraz wyciągana rączka natrysku. Wszystkie pozostałe części, w tym wąż prysznica, zostały zabudowane. Takie rozwiązanie oraz nowoczesny oszczędny design widocznych elementów podkreślają surowy, minimalistyczny wystrój wnętrza. Także w przypadku umywalki cały mechanizm baterii został ukryty pod tynkiem. Na zewnątrz widzimy jedynie rozetę maskującą, rączkę regulatora oraz wylewkę z perlatorem. Perlator to urządzenie, które napowietrza wypływający strumień wody, dzięki czemu zużywamy jej mniej bez obniżenia komfortu użytkowania. Wśród produktów z linii Adore Black znajdziemy również baterie: wannową ścienną, umywalkową stojącą (także w wersji nablatowej), bidetową oraz natryskową w wariancie ściennym i podtynkowym. 


    Pomysł_na_mieszkanie_5_ferro_ Czarna armatura w łazience_html_m7352dc31Pomysł_na_mieszkanie_4__Czarna armatura w łazience_html_c91f0ebPomysł_na_mieszkanie_3_ferro_Czarna armatura w łazience_html_270087cb
W czarnym kolorze dostępna jest również armatura z linii Zicco o nowoczesnym charakterze i wyrazistych, prostokątnych kształtach. Najwyższą jakość produktów potwierdza pięcioletnia gwarancja producenta. Dla miłośników jednocześnie czarnej armatury i orzeźwiającej kąpieli pod deszczownią, Ferro oferuje zestaw natryskowy przesuwny Lux Black z okrągłym (wersja Rondo) lub kwadratowym (Squerto) talerzem deszczowni. Zestawy te możemy zamontować w miejsce poprzednio użytkowanych bez konieczności jakiegokolwiek remontu, czy wiercenia otworów w płytkach, gdyż regulowany rozstaw uchwytów pozwala na montaż w istniejących otworach w ścianie, a wąż podłączeniowy pasuje do każdej baterii wannowej i natryskowej. Z kolei system Ferro Easy Clean, który posiada rączka prysznicowa umożliwia łatwe usuwanie odkładającego się kamienia wapiennego poprzez przetarcie palcem powierzchni, bez uciążliwego rozkręcania i czyszczenia urządzenia. Komfort pod prysznicem podniesie praktyczna półeczka na kosmetyki z regulacją wysokości mocowania. 

 Pomysł_na_mieszkanie_6Czarna armatura w łazience_html_1661ca3aPomysł_na_mieszkanie_ferro_7_Czarna armatura w łazience_html_m3aeee599

Materiały prasowe firmy FERRO

Ostatnia modyfikacja: 02 Jun 2020
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się