Geogadżet na Dzień Dziecka

1705 odwiedzin
23 Sep 2015

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka czy komunia to oczywiście okazja do zastanowienia się nad prezentem. W gąszczu interaktywnych wynalazków będących przedmiotem pożądania wielu dzieci, ginie potrzeba idącej za nią edukacji. W końcu wiele "rzeczy" już z samego założenia ma myśleć za nas samych. A co z istotą odkrywania, nauki i fascynacji?

Nie od dziś wiadomo, że łatwiej przyswoić niezbędną wiedzę za pomocą odpowiednich narzędzi. W matematyce niezbędny jest kalkulator. W chemii - tablica Mendelejewa. W geografii natomiast globus. No właśnie. Czy nowoczesne przedmioty, takie jak globus MOVA potrafią skuteczniej pomóc nam w nauce? Z pewnością tak! Globus MOVA to doskonałe połączenie edukacji i zabawy. Przejrzysty i czytelny świat zamknięty w akrylowej powłoce idealnie odzwierciedla położenie kontynentów, krajów i oceanów. To nie wszystko. On się również porusza. Za sprawą pozyskanej energii ze światła lub lampki na biurku Twojego dziecka globus zostaje wprawiony w płynny ruch. Magia fizyki

łączy tu się nierozerwalnie z magią geografii pozwalając pobudzić w dziecku ciekawość, która jest inspiracją do odkrywania wielu tajemnic. Nauka wsparta właśnie takim geogadżetem stanie się już tylko przyjemnością. Warto zatem pomyśleć o ciekawym i oryginalnym prezencie dla młodego odkrywcy, który zacznie patrzeć na świat już zupełnie innymi oczami.

 

Globusy MOVA dostępne są w renomowanych salonach z gadżetami oraz salonach wyposażenia wnętrz.

Cena: od 630,00 zł brutto

Generalny dystrybutor na terenie Polski: Shiro Networks


Zobacz więcej globusów na www.globusy.eu

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się