Innowacyjne matowe powierzchnie lakierowane mebli.

879 odwiedzin
21 Feb 2021

Wyrafinowane, aksamitne w dotyku i zawsze jak nowe, jednocześnie  eleganckie - meble   z matowymi powierzchniami lakierowanymi dają szerokie możliwości aranżacyjne. Dopasowanie powierzchni do codziennego użytku jest kluczowe, zwłaszcza w łazience. 

Meble łazienkowe Duravit z matowymi powierzchniami laierowanymi są wysoce odporne na zarysowania i łatwe w pielęgnacji. Kilkanaście warstw specjalnego lakieru na bazie wody jest nakładanych ręcznie, tworząc powierzchnię o niezwykłej jakości    i innowacyjnych właściwościach. Powierzchnie meblowe nie tylko odznaczają się nieskazitelnym matowym wyglądem w całej gamie interesujących kolorów i są aksamitne w dotyku. Charakteryzują się również wyjątkową funkcjonalnością: specjalna technologia zastosowana w surowcach lakierów powoduje, że mikro-rysy na powierzchni same „znikają”  aby meble zawsze wyglądały jak nowe. Ponadto powierzchnia pokryta jest powłoką zapobiegającą zostawianiu odcisków palców oraz posiada właściwości odporne na wodę i tłuszcz. To sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste.

Nowa „samoregenerująca” matowa powierzchnia lakierowana jest standardem w wybranych seriach mebli Duravit. Dostępnych jest dziesięć wariantów kolorystycznych: Biały, Biały nordic, Taupe, Szara flanela, Kamiennoszary, Grafit, Oberżyna, Migdałowy, Light blue i Night blue.

Ostatnia modyfikacja: 08 Mar 2021

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się