Meble łazienkowe Villeroy & Boch - nowy wymiar przestrzeni

1784 odwiedzin
25 Sep 2015

Salon łazienkowy? Czemu nie! Meble, które stworzą wystrój Twojej łazienki to już nie tylko szafki na ręczniki i drobne kosmetyki, ale także efektowne regały i blaty umywalkowe. Wszystko to przygotował dla Ciebie Villeroy & Boch! Memento, Shape, My Nature i Subway 2.0 to tylko niektóre z licznych kolekcji marki.

Aranżacja wnętrz zmierza w zupełnie nowym kierunku. Zaczynamy przykładać większą wagę do tego, by nasza łazienka była ciepła i funkcjonalna. Meble, które zaczynamy wybierać to już nie tylko miejsce na ręczniki. To również pomysł na stworzenie osobnych stref dla domowników. Villeroy & Boch tworzy przestrzenie na codzienne atrybuty kobiecości i męskości. Są nimi nowoczesne meble łazienkowe, w skład których wchodzą nie tylko szafki i regały, ale także zestawy i blaty umywalkowe - Memento, Subway 2.0, Shape czy My Nature - to tylko niektóre z licznych kolekcji marki!

Nowojorskie Memento. Wyobraź sobie, że mieszkasz na nowojorskim Manhattanie. Jak wygląda Twój apartament? Skupmy się na łazience. To zapewne przestronny salon z minimalistycznymi, eleganckimi meblami łazienkowymi - zdecydowanie tak, to Twój styl. Taka przestrzeń obowiązkowo powinna być wypełniona naturalnymi materiałami i efektownym kamieniem - proste, czyste formy: jasny dąb z wyraźną fakturą i czarny marmur. Mamy to! Meble Memento właśnie przeniosły Cię na Piątą Aleję.

Shape - kształt w sam raz dla Ciebie! Nawet w małej łazience możesz stworzyć salon kąpielowy! Zmierz dokładnie powierzchnię, w której chciałbyś umiejscowić szafki, regały i inne meble. Teraz możesz spełnić swoje marzenia i wykorzystać przestrzeń w stu procentach. Villeroy & Boch przedstawia kolekcję Shape, która dostosuje się do Twoich potrzeb. Jak to możliwe? Kolekcja nie tylko zawiera szeroką gamę produktów w różnym rozmiarze, ale  także istnieje możliwość zaprojektowania mebli na wymiar. To idealne rozwiązanie!


My Nature – moja przestrzeń. Wyobraź sobie wnętrze, które Cię uspokaja. W odcieniach bieli, z drewnianymi elementami i współgrającymi kolorami ziemi na ścianach. To My Nature – kolekcja mebli łazienkowych, które codziennie będą witać naturalną świeżością. Piękne, naturalne odcienie jasnego brązu i czysta forma mebli to zdecydowanie to, czego szukasz. Jeśli lubisz zmianę oraz zabawę kolorem i barwą, Villeroy & Boch umożliwia wymianę frontów szafek na ciemniejsze. Teraz, masz gwarancję, że My Nature nigdy Ci się nie znudzi!

Subway 2.0 – nowa era dla aktywnych. Subway 2.0 to jedna z najbardziej cenionych kolekcji Villeroy & Boch. Nie tylko ze względu na ponadczasowy charakter, ale także na funkcjonalność. Zaokrąglone szafki pod umywalki nie zajmują więcej powierzchni niż ona sama, jednocześnie mieszcząc niezbędne przedmioty, w tym środki czystości. Regały i szafki z lustrami sprawią, że przestrzeń łazienki zostanie w stu procentach zagospodarowana. Subway 2.0 to również bezpieczne rozwiązanie dla aktywnych. Łagodne brzegi mebli nie staną nam na drodze podczas porannej bieganiny.

Więcej na www.villeroy-boch.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się