Bamba – nowość marki Nobonobo

1115 odwiedzin
30 pa¼ 2020

Systemowy regał Bamba dołączył do nowości Nobonobo. Zaprojektowany przez studio Mleko Living model wpisuje się w portfolio marki swoim nowoczesnym wzornictwem, modularną konstrukcją i realizowaniem zasad gospodarki cyrkularnej.
 •  Nagrodzony projekt
 • Regał zaprojektował Michał Załuski ze studia Mleko Living, który w następujący sposób opisuje ideę przyświecającą projektowi – Chodziło o stworzenie uniwersalnego wizualnie regału, który każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie złożyć, rozbudowywać i przetwarzać w miarę zmieniających się potrzeb. Jest on jednocześnie odpowiedzią na coraz większą potrzebę klientów do posiadania mebli, których produkcja i dalsze użytkowanie nie będzie negatywnie odbijać się na środowisku naturalnym – mówi projektant. Innowacyjny model szybko doceniony został przez polską branże wnętrzarską i zdobył nagrodę w prestiżowym plebiscycie Must Have 2020, organizowanym przez Łódź Design Festival 

 • Uniwersalne przeznaczenie
 • Nowoczesna konstrukcja, oszczędne wzornictwo oraz ekologiczny podejście do jego projektowania, spowodowały, że regał jesienią dołączył do portfolio marki Nobonobo pod nazwą Bamba System. Nowość przeznaczona jest do wnętrz mieszkalnych, jak również biurowych. Składa się z ośmiu elementów, które po skręceniu tworzą jednorodną i zwartą konstrukcję. Stalowa rama powoduje, że regał jest stabilny i zdolny do utrzymania dużych obciążeń. 

               6 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living4 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living

 • Personalizacja
 • Regał Bamba daje duże możliwości skonfigurowania go wedle indywidualnego życzenia. Półki dostępne są w dwóch wariantach. Drewniane z naturalnym fornirem oraz stalowe z podniesionym rantem. Można również wybrać spośród trzech długości nóg, tak by móc stworzyć dowolne konfiguracje. Jeden zestaw Bamba może więc na przykład stać się regałem na książki i mniejszym meblem pomocniczym. Do wyboru są również trzy kolory stalowych elementów malowanych proszkowo – biały, czarny lub ciemny brąz oraz jeden z dwóch naturalnych fornirów półek, dębowy lub w kolorze orzecha amerykańskiego.

 • Intuicyjny montaż
 • Dzięki swojej modułowości system regałów Bamba można w dowolnym momencie dostosować do swoich potrzeb. A to dzięki intuicyjnemu montażowi, który nie wymaga żadnych narzędzi, i z którym każdy użytkownik poradzi sobie samodzielnie. Dlatego w każdym momencie możemy zmienić układ półek lub dodać kolejne, gdy zabraknie nam miejsca, czy też zrezygnować z niektórych, gdy nie będziemy ich potrzebować.

 

               7 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living2 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living

 • Przyjazny dla natury
 • Ale ta elastyczność ma też inny, niemniej istotny aspekt. Każdy ze składowych elementów regału wykonany został z materiałów poddających się recyklingowi. To zgodne z obraną przez Nobonobo strategią proponowania mebli, które powstają z myślą o ochronie środowiska.


               8 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living3 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living

 • Nowość Nobonobo wizualnie jest bardzo prosta. W założeniach autorów projektu Bamba ma być spokojnym meblem tła, nienarzucającym się wizualnie swoją skomplikowaną formą. O klasie i charakterze nowości Nobonobo decydują jedynie dopracowane detale, połączenie stali z drewnem i wysoka jakość wykonania. 

          www.nobonobo.pl

                                                       10 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living

Ostatnia modyfikacja: 30 pa 2020
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się