Porządek w garderobie?

811 odwiedzin
20 Feb 2023

Są przede wszystkim praktyczne – można w nich schować najróżniejsze rzeczy, a potem łatwo je w nich odnaleźć. Są też estetyczne – choć na ogół widzimy jedynie ich front, stanowić mogą prawdziwą dekorację mebli. Trudno więc się dziwić, że są coraz chętniej wykorzystywane. I to nie tylko w kuchniach, ale też np. w garderobach. O czym mowa? Oczywiście o szufladach, których nieodłącznym uzupełnieniem są systemy organizacji – w tym specjalne wkłady na drobiazgi. Zobacz co oferują.

Choć szuflady pojawiały się w meblach od zawsze, chyba jeszcze nigdy nie były tak popularne jak obecnie. Doceniamy je za możliwość schowania w nich absolutnie wszystkiego. W tych płytkich najczęściej „lądują” drobiazgi, zaś w tych głębszych: rzeczy większe i mniej poręczne, które dzięki pełnemu wysuwowi są znacznie łatwiej dostępne niż w tradycyjnych szafkach. Najczęściej szuflady znajdują zastosowanie w meblach kuchennych – w szafkach dolnych, wyspach, a ostatnio również spiżarkach. Ale nie tylko! Okazuje się, że to rozwiązanie znacznie bardziej uniwersalne. Z ich walorów równie dobrze korzystać możemy na przykład w sypialniach i garderobach. Dostępne w wersji tradycyjnej – frontowej i coraz popularniejszej – wewnętrznej z dekoracyjnym przeszkleniem, szuflady Slim Box znakomicie sprawdzają się w przechowywaniu osobistych drobiazgów. Schować w nich można m.in: biżuterię, dodatki, jak: krawaty czy zegarki, bieliznę, ale także ubrania wszelkiego typu i duże tekstylia. Mieści się w nich naprawdę wiele rzeczy. Tylko jak utrzymać w nich porządek?

Systemy organizacji szuflad

Uporządkowanie produktów, które przechowujemy w szufladach Slim Box jest o wiele łatwiejsze, gdy skorzystamy z gotowych systemów organizacji. Sprawdzą się zwłaszcza specjalne wkłady, które zaprojektowane zostały z myślą o garderobie, a także o zróżnicowanych potrzebach kobiet i mężczyzn. 

- Wkłady do Slim Box dostępne są w dwóch eleganckich wydaniach wykonanych z materiałów wysokiej jakości. Połączenie śmietankowej bieli z głębią czarnego aksamitu tworzy ultra kobiece wnętrze, które pięknie wyeksponuje zarówno złotą, jak i srebrną biżuterię, zegarki czy kolorowe dodatki. Odważne zestawienie czarnej skóry ekologicznej z miedzianym aksamitem, podkreśli natomiast męską przestrzeń, w której swoje miejsce znajdą: idealnie poukładane krawaty, zegarki czy spinki do mankietów. Całość dopełniają ozdobne przeszycia i grawer, dzięki czemu wkłady mają nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną – wymienia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Oba warianty wkładów do Slim Box dostępne są w 6 modułach, które można dowolnie zestawiać i konfigurować, tak aby dopasować je i do specyfiki szuflady, i do własnych potrzeb. Wygodne gniazda i komory różnej wielkości uniemożliwią drobiazgom przesuwanie się i mieszanie, a także zabezpieczą je przed uszkodzeniem. Wyłożone aksamitem wnętrze przegród eliminuje ryzyko zarysowania czy zmatowienia błyszczących zegarków, biżuterii czy okularów.

- Aby dopasować wkłady do szuflady jaką posiadamy, wystarczy ustalić szerokość jej frontu, a następnie wybrać odpowiednie moduły i ich kolorystykę. Montaż jest bajecznie prosty – wkłady wystarczy wsunąć i gotowe. Dzięki nim każda rzecz w Slim Box będzie zawsze na swoim miejscu – zarazem schowana i pięknie wyeksponowana. – wyjaśnia Joanna Posadzy.

www.rejs.eu  www.e-rejs.eu

rejs_garderoba_pantograf_GOTOWE

Firma REJS jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów akcesoriów i komponentów meblowych, działających na rynku polskim i zagranicznym. Portfolio przedsiębiorstwa obejmuje elementy wyposażenia mebli do kuchni, łazienki i garderoby jak np. systemy szuflad, cargo, zestawy do segregacji odpadów, zawiasy, prowadnice i uchwyty. Ofertę uzupełniają komponenty meblowe – płyty, laminaty i materiały kompozytowe pod marką Dekores. U podstaw sukcesu REJS leży: 30 lat doświadczenia, profesjonalna kadra, rodzinne wartości, nacisk na innowacje, a także perfekcyjna znajomość branży. FOT. REJS


Ostatnia modyfikacja: 21 Feb 2023
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się