Natura na zasłonach

1782 odwiedzin
23 Sep 2015

Wspólnym mianownikiem oferty nowych tekstyliów łazienkowych marki Sealskin są motywy zaczerpnięte z natury. Inspiracje ze świata zwierząt i roślin widoczne są na zasłonach prysznicowych i dywanikach łazienkowych, które dołączyły do oferty firmy Coram Poland.

Kabana – to dywanik łazienkowy i zasłonka prysznicowa z charakterystycznym motywem bambusowych łodyg. Rząd wysokich, strzelistych pędów daje złudzenie naturalnego parawanu, który podczas kąpieli odgradza nas od reszty pomieszczenia. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana została z poliestru. Do zasłony można dobrać dywanik łazienkowy o wymiarach 60 x 90 cm, z tym samym motywem dekoracyjnym  

Inspirację naturą można znaleźć również na zasłonie Moodz. Motyle i kwiaty – o nieco bajkowej stylistyce – rozgościły się na całej powierzchni białej tkaniny. Nowoczesną estetykę zasłony podkreśla  intensywność kolorów użytych do przygotowania dekoracji. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm wykonana została z poliestru.

Delfinoterpia – tak jednym słowem można określić zasłonkę Flipper (180x200 cm, bawełna). Delfiny to stworzenia ze wszech miar przyjazne dzieciom –  ciekawe, chętne do zabawy, pomocne (pływanie z delfinami ma właściwości rehabilitacyjne). Zasłona z motywem dwójki wesołych delfinków na pewno sprawi maluchom dużo radości z kąpieli. A jeśli kiedyś dzieciom znudzi się dziecięca stylistyka – zasłonkę można zmienić ją na inną, bardziej „dorosłą”.

Czas potrafi w łazience płynąć zupełnie inaczej niż w rzeczywistości – umie się zatrzymać, gwałtownie przyspieszyć lub nawet...zniknąć. Dla tych osób, które w łazience tracą poczucie czasu firma Sealskin przygotowała zasłonę Journey. Symbol zegara będzie wymownie, lecz skutecznie przypominał, że czas się już zbierać, bo spóźnienia – zwłaszcza w pracy –  nie są dobrze widziane. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana została z poliestru.

Sealskin nie zapomniał również o miłośnikach klimatu etno. Jedną z propozycji jest zasłona Nairobi nawiązującą stylem i kolorem do klimatów rodem z Afryki. Przeciwwagą dla tej estetyki jest kolorowa zasłona Joli, której motywy dekoracyjne i kolorystyka odnoszą się do rodzimego, sielskiego wzornictwa. Obie zasłony przygotowane zostały z mieszanki poliestru (67%) i bawełny (33%), obie również mają standardowe wymiary (180 x 200 cm).

Drugą zasłoną przygotowaną w komplecie z dywanikiem łazienkowym jest Ravado. Tkanina w modne pionowe pasy oferowana jest w dwóch paletach kolorystycznych – w pierwszej wersji zestawione są odcienie ciepłego brązu, w drugiej dominują brązy chłodne. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru, dywanik (60x90 cm) z akrylu.

Więcej na www.coram.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się