Nie pufa, nie fotel a poducha. Wygodny mebel w dużym rozmiarze.

1839 odwiedzin
29 Apr 2019

Gdy szukamy wyjątkowych i wygodnych mebli do naszych wnętrz myślimy o spokojnym relaksie i odpoczynku. Czasie tylko dla nas który spędzimy w wygodnej i komfortowej pozycji. Pierwsza myśl to z pewnością nasza domowa kanapa lub tak modny w ostatnim czasie fotel uszak. Tylko co zrobić gdy kanapa jest już zajęta, a fotel nie jest tak wygodny jak by się wydawało. Rozwiązaniem mogą być siedziska wypełniane granulatem, czyli pufy i fotele relaksacyjne.


Wygodna pufa i fotel, jaka może być.

Są to meble w których środek składający się z bardzo dużej ilości drobnych kuleczek poddających się ciężarowi siedzącego dopasowują się do naszego ciała  i pozwalają wygodnie usiąść. Jednocześnie są wyjątkowo lekkie i możemy je przenosić w dowolne miejsce w naszym mieszkaniu. To pufy i fotele relaksacyjne wykonywane  w przeróżnych rozmiarach i wzorach. Dostępne w wielu materiałach, od miękkich i przytulnych futerkowych shaggy po wodoodporne outdoor z których możemy korzystać na przykład w ogrodzie. Są wśród nich modele z oparciami i bez, mniejsze, większe worki i pufki dal jednej lub dwóch osób. Wybór jest olbrzymi, meble relaksacyjne cieszą się obecnie ogromną popularnością i nawet gdy śród nich nie znajdziemy nic dla siebie, możemy spojrzeć w stronę jeszcze jednego rozwiązania.


12


Poducha classic M


Jeżeli nie pufa lub fotel to co wybrać? 

Gdy żadne z powyższych rozwiązań nie przypadnie Wam do gustu jest jeszcze jeden mebel który wart jest zwrócenia na niego uwagi gdy szukacie wygody i komfortu. Poduchy do siedzenia. Prostokątne, wypełnione lekkim granulatem i duże, bardzo duże modele które można rozłożyć na płasko, postawić i uformować w siedzisko lub w niektórych modelach za pomocą specjalnych szelek spiąć tworząc fotel. Wykonane z różnych materiałów mogą być doskonałą dekoracją pokoju, leżanką lub siedziskiem. Są wyjątkowo plastyczne i uniwersalne, a dzięki swojemu kształtowi można je łatwo schować. To doskonała alternatywa dla puf i foteli relaksacyjnych. 

poducha


Poduchy do siedzenia


Więcej informacji o pufach znajdą Państwo na stronie: pufy.pl

Ostatnia modyfikacja: 29 Apr 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się