Pachnące mieszkanie z Brait Home Parfum

1475 odwiedzin
23 Sep 2015

Wnętrza, w których utrzymuje się lekki, świeży zapach potrafią wprawić w cudowny nastrój. Aby zadbać o ten efekt, często stosujemy odświeżacze w aerozolach. Choć skutecznie neutralizują przykre zapachy, ich działanie jest ulotne. Dlatego dla długotrwałej świeżości warto wypróbować nowość – patyczki zapachowe Brait Home Parfum.

Brait Home Parfum to pięknie pachnące odświeżacze w formie naturalnych, ratanowych patyczków umieszczanych w ozdobnych wazonikach. Flakoniki te wypełnione są olejkami zapachowymi o specjalnie skoncentrowanej formule. Dzięki temu zapach jest stopniowo i równomiernie uwalniany zapewniając aromatyczną świeżość nawet przez 4 tygodnie.

Brait Home Parfum to nie tylko cudownie pachnąca atmosfera, ale także subtelny element dekoracyjny. Ratanowe patyczki eksponowane są w białych, ceramicznych wazonikach (75 ml, ok. 12 zł) lub mniejszych, szklanych (40 ml, ok. 7 zł) umieszczonych w atrakcyjnych opakowaniach w postaci książeczki. To oryginalna dekoracja wnętrza stanowiąca doskonałą alternatywę dla nieefektownych i zdecydowanie droższych odświeżaczy elektrycznych. Brait Home Parfum to także bezpieczniejsze rozwiązanie niż świece zapachowe i kadzidełka, szczególnie gdy w naszym domu przebywają małe dzieci i zwierzęta.

Brait Home Pafrum dostępne są w kilku wariantach zapachowych; wersje w ceramicznych wazonikach to Oriental Flowers (orientalne kwiaty), Spring Morning (wiosenne kwiaty) oraz Home Garden (domowy ogród), natomiast patyczki ukryte w książeczkach to Crystal Air (krystaliczne powietrze), Paradise Flowers (rajskie kwiaty) oraz Relaxing Lavender (odprężająca lawenda). Brait Home Pafrum to także ciekawy zestaw upominkowy (ok. 25 zł) – doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto ceni aromatyczną atmosferę. W atrakcyjnym opakowaniu znajdziemy komplet produktów w wariacji zapachowej Oriental Flowers - patyczki zapachowe Brait Home Pafrum oraz odświeżacz w formie delikatniej mgiełki, który możemy stosować zarówno w powietrze, jak i na tkaniny - Brait Mist Air.

Więcej na www.brait.com.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się