Ręcznik na ogonie czarnego kota

1587 odwiedzin
23 Sep 2015

Czy wieszanie ręczników może powodować uśmiech? Nie sposób zachować powagę, gdy  czarne koty zapraszają do powieszenia ręczników na ogonach, a siłacz pręży muskuły, by utrzymać nasz szlafrok.

Oto zupełnie nieznane oblicze firmy Tiger  – poważnego i szanowanego producenta wyposażenia łazienek. W ofercie holenderskiej marki można znaleźć produkty mniej konwencjonalne, jak np. zabawne w formie haczyki do ręczników. Produkty z definicji dedykowane są do łazienki, ale część z nich równie dobrze może sprawdzić się na przykład w dziecięcym pokoju.

Hitem w tej grupie produktów jeśli chodzi o najmłodszych zdają się być dwie formy: wieszak, na którym trzy czarne koty wyciągają ogony z zaproszeniem, by na nich właśnie znalazły się mokre ręczniki oraz pomarańczowa rybka, której boczne płetwy pełnią rolę niewielkich haczyków idealnych do powieszenia np. dziecięcych piżamek.

Ciekawe w serii są również monolityczne wieszaki w formie budki dla ptaków (oferowane w kolorze zielonym lub w wykończeniu stali szczotkowanej) oraz małej srebrnej gąski. Równie zabawne są kolorowe wieszaki z linii Kiddy z wizerunkami zwierzątek: jest tu ptaszek, słonik, rybka oraz piesek. Wieszaki mają przyjazną dzieciom estetykę oraz żywe kolory.

Trochę starszą płeć piękną powinien wzruszyć siłacz, który prężąc swoje muskularne ramiona dokłada wszelkich starań by utrzymać nasz szlafrok. (Oczywiście, jak na prawdziwego bohatera zawsze mu się to udaje).

Wśród całej masy prostych oraz zagiętych haczyków obecnych w ofercie firmy Tiger warto zwrócić uwagę na tych kilka niebanalnych produktów. Tym bardziej, że mogą się nam przydać w różnych przestrzeniach domu, nie tylko w łazience. Czterolatek będzie miał frajdę wieszając swój ręczniczek kotu na ogon. A może nawet dzięki temu nauczy się trochę porządku, jeśli przekonamy go, że od tego będzie zależał dobry humor kotka?

Wszystkie prezentowane haczyki wykonane są ze stali nierdzewnej. I – w zależności od wersji – polerowane lub lakierowane.

Więcej na www.coram.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się