Romantyczne zasłony

1845 odwiedzin
23 Sep 2015

Chcesz nietypowo wyznać miłość ukochanej osobie? Zamiast kolejnego bukietu kwiatów zawieś w łazience zasłonę prysznicową ze stosownym napisem. Możesz też zasugerować, że masz motyle w brzuchu, albo, że dziś będzie romantyczny wieczór. Koszt zbliżony do ceny kwiatów, a efekt niebanalny. I zostaje na dłużej.   

Jednym z trendów widocznych w kolekcji łazienkowych tekstyliów na 2014 rok holenderskiej marki Sealskin jest romantyzm. I choć nie ma w katalogu kategorii nazwanej w ten właśnie sposób, to w ofercie produktów zwracają uwagę jasne, pastelowe kolory zasłon prysznicowych, dywaników łazienkowych oraz dodatków. Dużo tu bieli, beżu, szarości, rozbielonego błękitu, jest nawet pudrowy róż. Podobnie rzecz się ma z motywami dekoracyjnymi, wśród których znaczną część zajmują delikatne roślinne ornamenty.

Zasłony Condens i Ouore to wyznania wprost – czytelne napisy i rysunki serca na tkaninach nie pozostawiają wątpliwości co do intencji osoby, która nas takim prezentem obdaruje. Co ciekawe, ten sam przekaz dwukrotnie podany został w różny sposób. W przypadku zasłony Condens miłosne wyznanie pojawia się aż kilkanaście razy, podczas gdy na zasłonie Quore tylko raz. Ale za to jak! Napis „I Love...” ułożony jest z różnej wielkości kamyczków, których gładkość i forma sugerują, że zostały one zebrane na plaży. Może więc jest to również pamiątka romantycznego spaceru we dwoje? Obie prezentowane zasłony mają taki sam rozmiar (180x200 cm) lecz wykonane są z różnych materiałów: Condens z winylu, natomiast Quore z poliestru.

Dwie kolejne propozycje w romantycznym nastroju to Plumes i Vento. W obie zasłony wpisany jest motyw ruchu – Plumes dekorowana jest motywem piórek unoszonych przez wiatr, zaś Vento ozdobiono tańczącymi na wietrze owocami mniszka pospolitego, lepiej znanego jako dmuchawiec. Obie zasłony wykonane są z poliestrowej tkaniny w rozmiarze 180x200 cm.

Kolejne dwie propozycje zasłonowe holenderskiego producenta swoje motywy dekoracyjne zaczerpnęły ze świata przyrody. Winylową zasłonę Butterfly zdobią egzotyczne motyle, natomiast poliestrową zasłonę Orchid gałązki orchidei. W obu przypadkach dekoracji jest na tyle dużo, że tworzą swego rodzaju parawan zasłaniający kąpiącego się pod prysznicem.

I na koniec pełen romantyzm w wydaniu Sealskina, czyli zasłona New Romance. Poliestrowa tkanina zdobiona jest rysunkami buteleczek perfum, które przy bliższym przyjrzeniu okazują się być obrazkami, gdyż każdy flakonik ma ozdobne ramy. Zasłona oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarym oraz pudrowego różu. Prezentujemy różową, ponieważ jest bardziej glamour.

Reprezentantem marki Sealskin na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. 

Więcej na www.coram.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się