Stoły tworzone z pasją

2336 odwiedzin
25 Sep 2015

Lite drewno, ręczne wykonanie, niepowtarzalny design... Kolekcja stołów Table Top to fascynująca opowieść o pasji tworzenia. Pasji, z którą warto zaczynać każdy nowy dzień.

Stoły Table Top łączą w sobie ponadczasowe walory drewna z nieograniczoną siłą sprawczą ludzkich rąk. W ten sposób, z naturalnego, szlachetnego i bardzo trwałego surowca powstają praktyczne dzieła sztuki meblarskiej. Każde z nich jest unikatowe, tym bardziej, że przyszli użytkownicy mogą uczestniczyć w procesie projektowania całości, jak i poszczególnych elementów. Decydując np. o kształtach, rozmiarach, kolorach, obecności zdobień czy rodzaju drewna, współtworzą oni rozwiązania na miarę własnych potrzeb, a czasem po prostu kaprysów. A liczba dostępnych inspiracji jest nieograniczona.


Gama możliwości w praktyce

Artystyczny indywidualizm w zestawieniu z domowym pragmatyzmem widoczne są również w designie gotowych, stworzonych w pracowni Table Top, stołów. Wykonany z litej sosny bezsęcznej solidny i obszerny blat (długość: 250 cm, szerokość: 110 cm, grubość: 4 cm) zapewnia optymalne warunki dla spotykania się w gronie nawet 8 osób. Powierzchnia pomalowana jest wysokiej klasy bejcą olejną i lakierem poliuretanowym na kolor drewna tekowego. Przykręcane u nasady nogi to kolejny wyznacznik solidności, a jednocześnie okazja do nadania konstrukcji bardziej osobistego charakteru. Nogi „proste” powstały z jednego kloca drewna świerkowego i charakteryzują się pięknymi, naturalnymi pęknięciami, dającymi niepowtarzalny efekt postarzania. Każda waży 6,5 kg. Natomiast z sosny klejonej zrobiono nogi toczone (waga: ok. 5 kg), których zaokrąglone kształty wprowadzają nutkę lekkości do tej stabilnej podstawy.

Samodzielne stworzenie idealnej kompozycji czy gotowa konstrukcja, która  np. wymaga jeszcze pomalowania wybraną powłoką? W każdym przypadku nieocenione właściwości litego drewna sprawią, że osiągnięty efekt pozostanie na wiele lat – w salonie, jadalni, wszędzie tam, gdzie liczy się wnętrze.

Informacje techniczne:

 

Produkt: ręcznie wykonywane stoły

Producent: Table Top

Materiał: lite drewno (rodzaj do wyboru, np. sosnowe, dębowe, egzotyczne)

Wymiary blatu: do ustalenia (zaprezentowane: 250 cm długości, 110 cm szerokości, 3 i 4 cm grubości)

Wymiary nóg: do ustalenia (zaprezentowane: ok 14 cm przekroju u nasady, 73,5 cm wysokości)

Waga: w zależności od rodzaju użytego drewna (zaprezentowane z litej sosny: ok 105 kg)

Wysokość:  do ustalenia (zaprezentowane: 77,5 cm )

Przedział cenowy:  zaprezentowane: 9480 – 9640 pln brutto

Więcej na http://www.table-top.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się