Trendy 2021 - kolekcja EGG w rozmiarze XL

821 odwiedzin
11 Apr 2021

Jeden z trendów 2021 w aranżacji wnętrz stanowią duże oprawy oświetleniowe. Gabaryty XL sprawiają, że lampa przykuwa uwagę, stanowiąc wyraźny i zdecydowany akcent dekoracyjny. Kolekcja EGG od Nowodvorski Lighting wyróżnia się dużą formą abażuru oraz oryginalną fakturą kompozytu złotego wnętrza. Różnorodność rozmiarów i kolorów umożliwia tworzenie efektownych aranżacji świetlnych.

Kolekcja EGG łączy funkcję praktyczną z estetyką, dzięki czemu może wzbogacać nie tylko wnętrza domów i mieszkań, ale jest też doskonałym rozwiązaniem dla branży HoReCa. W zależności od wielkości pomieszczenia, lampy można zawiesić pojedynczo lub stworzyć indywidualną kompozycję. Seria lamp wiszących EGG obejmuje abażury o różnych średnicach: 39 cm (M), 55 cm (L) i 75 cm (XL) oraz jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – eleganckiej czerni i klasycznej bieli. Wnętrze każdego z kloszy jest złote oraz ma charakterystyczną strukturę, co sprawia, że oprawy te wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie. Lampa wisząca EGG M ma wysokość 150 cm oraz jedno wymienne źródło światła: E27 o maksymalnej mocy 40 W. Lampa EGG L posiada regulację długości zwisu, a wewnątrz klosza mieści się 5 punktów świetlnych zasilanych wymiennymi żarówkami E27 (max 40 W). Trzecią propozycją jest lampa wisząca o regulowanej wysokości EGG XL, wyposażona w 7 punktów świetlnych. Podobnie jak w przypadku pozostałych lamp, w tej również źródła światła są wymienne (E27/max 40 W). Kolekcja EGG to sposób na to, by modnie urządzić wnętrze. W zależności od ilości punktów świetlnych oraz wysokości zawieszenia klosza, lampy umożliwiają dowolne kreowanie charakteru przestrzeni. Oryginalny design sprawia, że propozycja ta idealnie wpisuje się w estetykę przestronnych wnętrz, urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i industrialnym. Kolekcja dostępna jest także w systemie Cameleon Nowodvorski Lighting, umożliwiającym elastyczne komponowanie systemu oświetleniowego. 

Pomysł_na_Mieszkanie_kolekcja_eggnowodvorski_kolekcja_EGGpomyslnamieszkanie.pl_kolekcja_egg

Wnętrze każdego z kloszy jest złote oraz ma charakterystyczną strukturę, co sprawia, że oprawy te wyglądają stylowo i nowocześnie. Fot. Nowodvorski Lighting


Kolekcja EGG:

EGG M WHITE 9021Cena brutto: 319,00 zł

EGG M BLACK 9022 Cena brutto: 319,00 zł

EGG L WHITE 9023 Cena brutto: 739,00 zł

EGG L BLACK 9024 Cena brutto: 739,00 zł

EGG XL WHITE 9025 Cena brutto: 999,00 zł

EGG XL BLACK 9026 Cena brutto: 999,00 zł


Więcej informacji na temat kolekcji EGG znajdziecie TUTAJ

Ostatnia modyfikacja: 12 Apr 2021
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się