Wygodne, pieskie życie

1655 odwiedzin
23 Sep 2015

Naturalne miejsce psa to kanapa przed telewizorem i łóżko właściciela ;) A tym, którzy mają bardziej tradycyjne podejście i nie chcą odstąpić swoich miejsc, polecamy kołderki i maty dla psa. Bo nie wyobrażamy sobie, żeby jakikolwiek pupil spał na podłodze :) Wszak szczęśliwy pies to pies wyspany i  wypoczęty

Mata dla psa o rozmiarze 80x120 cm i grubości ok. 6 cm to idealne legowisko dla naszego pupila. Składa się z dwóch elementów, miękkiego wkładu oraz wodoszczelnego pokrowca.  Wkład jest wykonany z tkaniny typu mikrofibra, którą wypełnia puszysta włóknina oraz włókno poliestrowe, pokrowiec z  mocnej tkaniny poliestrowej podklejonej warstwą poliuretanu nadającego jej właściwości paroprzepuszczalne (oddychające). Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i starannością wykonania. Zastosowane surowce zapewnia wygodę i komfort. Mata jest nowoczesna i praktyczna, lekkie wypełnienie pozwala psu bez wielkiego nakładu siły przeciągnąć ją na ulubione miejsce ;)

Z kolei bardzo ciepła i milutka kołderka dla psa o wymiarach 70x100, grubości  około 3 cm może służyć jako okrycie lub jako mata na podłogę. Także ona  składa się z ona dwóch części: kołderki – wykonanej z tkaniny typu mikrofibra, którą wypełnia puszysta termozgrzewalna włóknina poliestrowa, całość jest przepikowana ( wzór kości) i obszyta lamówką, pokrowca – wykonanego z mocnej tkaniny poliestrowej podklejonej wodoszczelną warstwą poliuretanu posiadającego właściwości paroprzepuszczalne ( oddychające)

Obydwa produkty są  także idealne dla własciciela - są bardzo łatwe do utrzymaniu czystości, gdyż pokrowce jak i wypełnienia można prać w pralce w temp. 40 stopni oraz delikatnie wirować, bez obawy, że utracą swoje właściwości. Wszyty na całym obwodzie zamek umożliwia nam swobodne wyciąganie i ponowne zakładanie wkładu.

Natomiast bogata gama kolorystyczna pokrowców, pozwala dostosować produkt do kolorystyki pomieszczenia. Maty i kołderki dla psów występują w kolorach: * bordo * brąz * popiel * zielony * grafit,  dodatkowo kołderka  może być dwustronna (dwukolorowa), istnieje dowolnego dobierania i łączenia kolorów.

 

Cena brutto maty dla psa – 52 zł 

Cena brutto kołderki dla psa – 36 zł

Więcej na www.tophaus.pl 

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się