Forma i kolor w łazience

1513 odwiedzin
24 Sep 2015

Czy wybór grzejnika do łazienki może być ekscytujący? Z pewnością, jeśli oprócz mocy grzewczej i rozmiarów weźmiesz pod uwagę jego kolor oraz fantazyjną formę. Czasy prostych, niczym nie wyróżniających się modeli grzejników właśnie przemijają. Dziś stawiamy na funkcjonalność i efektowny wygląd!

Zanim wybierzesz się na zakupy zastanów się dobrze, która z oryginalnych cech modelu grzejnika będzie dla ciebie najistotniejsza: specyficzny rozmiar, kolor, a może nietuzinkowy kształt? Po dokonaniu wstępnego wyboru zapoznaj się z ofertą producenta i wybierz produkt, który oprócz komfortu cieplnego da ci coś jeszcze -  satysfakcję z modnie i odważnie urządzonego wnętrza.

Siła tkwi w prostocie

Proste nie znaczy nudne! Proste formy wybranych grzejników Purmo wyróżniają się nowoczesną linią i odważnym designem. Na nowo definiują pojęcie grzejnika stawiając go w ciekawej roli, np. wieszaka na mokre ręczniki, ażurowej ścianki optycznie dzielącej pomieszczenie lub ozdobnego parawanu. Nowością w ofercie Purmo jest grzejnik łazienkowy Leros. Model doskonale uzupełni pomieszczenie o minimalistycznym, skandynawskim charakterze. Stonowany kolor współgra z białą, czarną i szarą stylistką mebli. Specjalnie zaprojektowany duży przekrój kolektorów (28 mm) sprawia, że model Leros charakteryzuje wysoka moc grzewcza, a ich szerokie rozmieszczenie pozwala na wygodne zawieszenie i suszenie mokrych ręczników lub odzieży. Grzejnik łazienkowy Mauritius to rozwiązanie dla osób szukających kreatywnych i uniwersalnych zastosowań. Dzięki możliwości montażu prostopadle do ściany, model może pełnić funkcję ażurowej ścianki działowej nie tylko w łazience, ale także w kuchni czy salonie.

Z uwagi na dużą moc cieplną ukrytą w podwójnych kolektorach, grzejnik jest dedykowany szczególnie do pomieszczeń o dużym zapotrzebowaniu ciepła. Jeśli jesteś zwolennikiem bardziej klasycznych kształtów, możesz wziąć pod uwagę model Muna. Dzięki płaskim i szerokim kolektorom grzejnik ma uniwersalny wygląd i pasuje do każdego wystroju łazienki. Jak wzmocnić ostateczny efekt? Wybrać intrygującą barwę z palety RAL! Grzejnik w kolorze ulubionych kwiatów lub nieba? Z Purmo to możliwe. Dodatkowym atutem Muny są jej wymiary - najmniejszy rozmiar o wysokości 53 cm i długości 80 cm bez problemu zmieści się pod oknem.

Zabawa z formą

Do odważnych świat należy. A już na pewno grzejniki, których w żaden sposób nie da się zaszufladkować. Cenisz sobie tylko niepospolite rozwiązania? Rozważ zakup grzejnika o nieprzeciętnym, przestrzennym kształcie, który oprócz swojej podstawowej roli będzie pełnić funkcję głównej dekoracji pomieszczenia. Dobrą opcją będą modele Anafi oraz Kea. Grzejnik łazienkowy Anafi formą przypomina strumień spływających kolektorów. Oryginalny efekt uzyskano dzięki temu, że każda linia jest wygięta pod kątem prostym na innej wysokości. Wyszukana forma i duże wymiary grzejnika szczególnie dobrze sprawdzą się w nowoczesnych, dużych pomieszczeniach. Charakterystyczną cechą grzejnika Kea jest z kolei niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, rozchodzących się raz na lewą, raz na prawą stronę. Pozwala ona na zawieszenie wielu ręczników na raz, skracając czas ich suszenia. Co więcej, model ten wyróżnia sposobność wyposażenia go w szeroki wybór przydatnych akcesoriów Purmo, takich jak półeczki na kosmetyki czy uchwyty na ręczniki. Obydwa grzejniki, pomimo swoich ozdobnych form, w  żaden sposób nie tracą na funkcjonalności. Duża moc grzewcza gwarantuje równomierny rozkład ciepła w całym pomieszczeniu.

Decyzja podjęta? Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad najlepszą opcją, odwiedź stronę www.purmo.pl i zapoznaj ze szczegółowymi opisami wybranych grzejników. Nie wahaj się także skontaktować ze specjalistami Purmo, którzy doradzą, który z oryginalnych modeli najlepiej odnajdzie się w twoim domu.

Więcej na www.purmo.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się