Kolekcja WHEEL marki Nowodvorski Lighting – przenieś trendy do swojego mieszkania

1674 odwiedzin
25 Jul 2019

Połączenie czerni z elementami złota to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie projektanci stawiają także na zestawienie materiałów o różnych teksturach. W nawiązaniu do światowych trendów we wzornictwie marka Nowodvorski Lighting stworzyła kolekcję lamp WHEEL.

Kolekcję WHEEL tworzą dwa produkty: zwis z pojedynczym źródłem światła mierzący 25 x 130 cm oraz lampa nocna o wymiarach 34 x 41 cm. Projekt oparty jest o dekoracyjne elementy kół wykonane ze sklejki. Źródło światła w przypadku zwisu stanowi żarówka typu E 27 o maksymalnej mocy 40W – z założenia ma być wyraziste, zdecydowanie doświetlając przestrzeń, nad którą się znajduje. W przypadku lampy nocnej jest to oprawka G9 o maksymalnej mocy 20W, dzięki której światło jest  subtelniejsze i bardziej dekoracyjne. 

Poszczególne elementy lampy malowane są w odmienny sposób, jednak po ich połączeniu uzyskuje ona spójną formę. Czarny mat, rustykalne drewno, złocenia – to zestawienie kontrastujących ze sobą faktur i technik wykończenia sklejki drewnianej nadaje kolekcji WHEEL marki Nowodvorski Lighting niepowtarzalnego charakteru. Przewijający się motyw koła jest spoiwem dla całej formy projektu – porządkuje ją i nadaje jej spójnego charakteru, współtworzonego przez pozornie proste, jednak różniące się od siebie elementy. Efekt złoceń, uzyskany poprzez nałożenie na wcześniej przygotowaną i pomalowaną powierzchnię listków złota, nadaje lampom blasku i świeżości, odbijając promienie światła dziennego bądź pochodzącego z innych źródeł. Zastosowane kolory i techniki pokazują plastyczność materiału jakim jest sklejka drewniana, która przeżywa swój renesans w dekoracji wnętrz. 

Kolekcja WHEEL od Nowodvorski Lighting doskonale wpisuje się w najnowsze trendy w obszarze opraw dekoracyjnych. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, loftowych aranżacjach, jak i eleganckich wnętrzach, w których mocne, intensywne odcienie zestawiane są elementami w kolorze złota. 

WHEEL 9028, cena detaliczna: 239,00 zł brutto
WHEEL 9033, cena detaliczna: 199,00 zł brutto
WHEEL 9032, cena detaliczna:  279,00 zł brutto
WHEEL 9036, cena detaliczna:  219,00 zł brutto 

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 25 Jul 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się