Zabawa ciepłem, czyli grzejnik Jaga Play

1999 odwiedzin
16 May 2017

Kolorowy, wesoły grzejnik  Play to ukłon firmy Jaga w stronę najmłodszego użytkownika. To ciepło, estetyka i bezpieczeństwo w dziecięcym pokoju.

Grzejnik Jaga Play jest obecnie jedyną propozycją na rynku, która uwzględnia użytkowe i estetyczne  potrzeby najmłodszego użytkownika. Wygląd grzejnika idealnie trafia w kolorystyczne preferencje dzieci oraz w estetykę artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz proponowanych do dziecięcych pokojów – czym satysfakcjonuje rodziców. 

Play4Girl utrzymany w odcieniach różu to idealny grzejnik do pokoju małej księżniczki. Choć różowy, to absolutnie nie jest przesłodzony! Oprócz dwóch odcieni różu na obudowie pojawiają się też czerwień oraz niebieski, które świetnie równoważą ewentualny nadmiar słodkości. Wersję „chłopięcą” czyli Play4Boy projektanci Jaga skomponowali z mieszanki pastelowego błękitu, niebieskiego, ecru oraz groszkowej zieleni. Takie zestawienie kolorów jest  świeże i delikatne.

Miks kolorów jest możliwy dzięki specjalnej konstrukcji obudowy grzejnika Play. W wersji podstawowej, o łącznej głębokości 13 cm, obudowę tworzą 4 płyty o różnych barwach,  model o głębokości 18 cm składa się z 5 elementów, natomiast model 23 cm ma obudowę 6-częściową. Pozostałe wymiary Play to: wysokość - 35, 50, 65 cm, długość - 60, 80, 100, 120 cm.

Tworząc grzejnik Play projektanci Jaga położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo użytkowania, podporządkowując temu parametrowi praktycznie całą konstrukcję grzejnika. Komfort kontaktu zapewniają tu zaokrąglone brzegi obudowy, „miękkość” materiału oraz zintegrowanie głowicy termostatycznej w strukturze grzejnika  Ukrycie mechanizmu sterującego ciepłem ma też cel praktyczny – chroni głowicę przed zniszczeniem (oderwaniem, połamaniem itp.). Głowica ma możliwość ustawienia zakresu sterowania temperaturą, dzięki czemu dziecko nie będzie mogło jej nadmiernie podwyższyć ani obniżyć. 

Oprócz kolorowych modeli 4Girl i 4Boy w kolekcji Play znajdują się również trzy wersje o uniwersalnej kolorystyce (czarna, biała  i czarno-biała), które można zastosować praktycznie we wszystkich przestrzeniach domu (salon, kuchnia, sypialnia, łazienka). Tym bardziej, że Play to grzejnik nie tylko atrakcyjny estetycznie (organiczny design), ale też bardzo wydajny i ekonomiczny dzięki zastosowaniu technologii małej pojemności wodnej (Low-H2O). Specjalna konstrukcja wymiennika ciepła sprawia, że elementy grzejne Low-H2O bardzo szybko się nagrzewają, ale też  błyskawicznie stygną jeśli w pomieszczeniu zaczyna być zbyt ciepło. Mała bezwładność urządzenia i szybka reakcja na zmiany temperatury w pomieszczeniu sprawiają, że grzejniki Jaga Low-H2O szybko zapewniają poczucie ciepła i komfortu. Badania trzech niezależnych instytutów (WTCB, BRE oraz KIWA) potwierdziły, że Jaga Low-H2O są najbardziej ekonomicznymi grzejnikami, z najwyższym wynikiem w zakresie energooszczędności.  

Gdyby jednak ktoś potrzebował jeszcze większych wydajności, to istnieje możliwość wzbogacenia  grzejnika Play w system DBE (Dynamic Boost Effect), który zwiększy jego moc nawet o 100%.

Więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się