Zatrzymać zapach wakacji...

1577 odwiedzin
23 Sep 2015

Wyjeżdżając z zakopconych miast i spędzając wypoczynek na łonie natury, często uświadamiamy sobie, jak wielkie znaczenie dla naszego samopoczucia mają czyste i świeże zapachy. Pachnące kwiaty, trawa, zioła, oszałamiają nas początkowo, a następnie pomagają się zregenerować przed kolejnymi wyzwaniami codzienności. A gdyby tak... zatrzymać nieco wrażeń z wakacji, choćby pod postacią zapachów?

Jest na to recepta, a zna ją z pewnością każdy, kto choć raz zetknął się z produktami Pachnącej Szafy. Wprawdzie Pachnąca Szafa dba nie tylko o nasze szafy, ale zacznijmy może właśnie od nich. Pachnące saszetki oraz woreczki zapachowe to doskonały sposób, by nasze ubrania wciąż emanowały zapachami kojarzącymi się z miło spędzonymi chwilami na świeżym powietrzu. Nazwy kompozycji aromatycznych: „Lawenda i Pomarańcza”, „Wanilia i Bergamotka”, „Lawendowe Wzgórze”, „Zmysłowy Poranek”, „Wzgórze Prowansji” stworzone zostały nie tylko po to, by skusić, ale przede wszystkim, by oddać prawdziwą atmosferę, wytwarzaną przez esencję natury.

Pachnąca Szafa dba również o zapach w pomieszczeniach, oferując olejki zapachowe do kominków, kadzidełka, perfumy i saszetki do pomieszczeń. Egzotyczne podróże przywiedzie z pewnością na myśl woda do prasowania „Zanzibar” – nadaje ona miłą woń prasowanej odzieży, przy okazji roztaczając aromat po całym mieszkaniu.

Jeśli tylko macie ochotę zatrzymać na dłużej zapach wakacji, polecamy sięgnięcie po produkty Pachnącej Szafy. Może skusi Was uwodzicielski czar „Dzikiej Orchidei”, a może wolicie orzeźwiającą „Limonkę z Owocem Granatu”? Propozycji w ofercie Pachnącej Szafy jest tak wiele, że każdy znajdzie w niej zapach swoich wakacji.

Więcej na www.pachnacaszafa.pl 

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się